אודות

בנוסף לעיצוב שיער ברמה הגבוהה ביותר, צוות המומחים של A-to-Z מעניקים את כל שירותי הטיפוח והיופי, תוך שימוש בטכנולוגיה ובידע המתקדמים ביותר.

בין היתר, תוכלי למצוא בסלון A-to-Z: מחלקת כלות מפוארת; מחלקת קוסמטיקה ובה טיפולי פנים, עיסויים, פילינג, הסרת שיער ועוד; מחלקת ציפורניים המציעה טיפולים כוללים לידיים ולרגליים; מחלקת טיפולים מיוחדים לשיער המציעה מגוון טיפולי החלקה ותוספות שיער ואפילו שירות VIP – שירות ייחודי המוצע לתיירים ואורחים מחו"ל השוהים בבית מלון.

סלון A-to-Z ממוקם במתחם היוקרה פארק צמרת בקניון G קומה 1 ומנוהל ע"י שמעון ואקנין וזיו בנשטרית, לנוחיות הלקוחות חניה בחניון של הקניון.

מעצבי השיער של A-to-Z הם מובילים בתחומם, לא רק בישראל אלא בעולם כולו. הוכחה ברורה לכך התקבלה בשנת 2008, כאשרA-to-Z הפכה למספרה הראשונה מישראל שמוזמנת להציג באירוע "טרנדויז'ן" של וולה, האוסקר של עולם טיפוח השיער, בו מוצגים למעצבי שיער ואנשי מקצוע בכל העולם הטרנדים בתחום לשנים הבאות. גם כיום ממשיכים מעצבי השיער של A-to-Z לצאת להשתלמויות בארץ ובחו"ל וגם לעלות בעצמם על במות באירועים הנחשבים בישראל ובעולם.

סלון A-to-Z וכלל צוות המומחים שלו מחוייבים להעניק את המיטב שבהם ללא כל פשרות, תוך הקפדה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, שירות אישי וקשוב ואחריות מלאה לכל טיפול שתבחרי.

את יפה ומיוחדת ואנחנו ב-A-to-Z נעזור לך להבליט את זה. נגיעות קטנות של יופי – בשביל זה אנחנו כאן!